Pozvánky SDH Habry

Pozvánka na tradiční loučení s prázdninami, které se bude konat v sobotu 25.8.2018 od 13 hodin v areálu pod hasičskou zbrojnicí. Pro děti budou připraveny různé zábavné hry. Akce bude zajištěna za podpory města, místními spolky hasičů, rybářů a myslivců.

P o z v á n k a
Sbor dobrovolných hasičů spolu s Městským úřadem v Habrech pořádá tradiční pohárovou hasičskou soutěž a setkání hasičů z okolí.
XX . ročník Poháru starosty města – 1. září 2018 od 13 hodin v areálu pod hasičskou zbrojnicí

Pozvánka na soutěž mladých hasičů
Letošní čtvrtý ročník Havlíčkobrodského turné mladých hasičů bude v neděli 2. září 2018 od 10 hodin.Bude to soutěž téměř šedesáti družstev mladých hasičů z okresu. Závod se uskuteční v prostorách areálu pod hasičskou zbrojnicí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.