Ples hasičů v Habrech 10.2.2018

Letošní plesovou sezónu zahájili v druhé polovině ledna sokolové. Druhý bál v podání hasičů, se konal 10. února 2018. Po mnoha letech se konečně zlepšila návštěva. Před půlnocí byl sál sokolovny zaplněn 170 návštěvníky, převážně mladší a střední generace. Pořadatelé se měli co otáčet jak v kuchyni, tak zejména ve výčepu. Velice pěkně zahrála hudební skupina Amix Band pod vedením Milana Slaniny z Havlíčkova Brodu. Po dvaadvacáté hodině přítomní účastníci plesu se zájmem shlédli ukázku profesionální taneční dvojice. Na sále bylo ještě rušno ke třetí hodině ranní při poslední sérii písniček. Každý ze zúčastněných se po celý večer dobře bavil. Téměř každý z návštěvníků si odnášel nějakou tu cenu z velice pěkné tomboly. Je proto na místě poděkovat všem sponzorům za věnované ceny. Rovněž tak patří poděkování občanům za finanční podporu při zvaní po městě. Škoda jen, že haberští občané nepřijdou ve větším počtu podpořit spolek dobrovolných hasičů. Vždyť příprava i samotná akce je náročná, stojí mnoho práce a úsilí několika členů. Je naší snahou zachovat venkovské kulturní zvyky v podobě tradičních bálů. Přesto se může říci, že se hasičům ples vydařil. 

http://jirirainis.rajce.idnes.cz/Ples_2018/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.