Soutěž ve Vepříkově

Poslední pohárovou soutěží dospělých v letošní sezóně byla pro naše hasiče 30.9.2017 ve Vepříkově. Soutěž se konala na dvě kola. První byl 19. ročník soutěže O pohár starosty obce. Druhé kolo byl 13. ročník memoriálu Milana Zadražila. Soutěž se konala v místním hasičském areálu. Za pěkného podzimního počasí přijelo 14 družstev z okolí. Všechna zúčastněná družstva byla z našeho okresu. Kategorie mužů byla zastoupena 7 družstvy. Soutěžilo také sedm družstev žen. Naši chlapci skončili na pěkném 3. místě v soutěži O pohár starosty obce. Vyhrálo družstvo z České Bělé a druhé místo obsadili domácí. Zde se hodnotila každá kategorie zvlášť. V druhém kole se posunuly terče a zkrátila se dráha o 20 m. V této soutěži si měřily síly obě kategorie společně pouze na dvě hadice B. Našim chlapcům bohužel nevydržela tlak vody jedna hadice C na levém proudu. Pro neplatný pokus na ně zbylo v memoriálu poslední místo. Nejlepší v tomto kole bylo družstvo mužů z Pohledu a druhé opět domácí družstvo mladších mužů. Našim hasičům i tak patří poděkování za účast a reprezentaci.  

Složení družstva: Kreuzmann Štěpán, Prorok Jan, Čáp Martin, Grund Daniel,Tomáš Mazánek, Marcel Mergl, Kolář Jakub, Švec Adam.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.