Závěr HB Turné 2017

Družstva mladých hasičů absolvovala v neděli 10.9.2017 poslední páté kolo hasičské soutěže „Havlíčkobrodské turné 2017“. Soutěž se konala v Habrech na cvičišti pod zbrojnicí. Akce se zúčastnilo více jak 400 mladých hasičů s doprovodem. Domácím hasičům, za účasti 58 družstev z 20 sborů celého okresu, se povedla akce zvládnout. Vlastní soutěž začala v deset hodin. Dopoledne soutěž provázelo chladné a deštivé počasí. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladších a z druhé základny starších. V kategorii starších soutěžilo 29 družstev a naše A družstvo se umístilo na 21. místě. Druhé družstvo starších na 26. místě.  Kolektiv mladších skončil na 22. místě z 29 družstev. V 13,30 hodin byl konec soutěže a vyhlášeny výsledky. Všem kolektivům byly předány diplomy a dárkové tašky. Tři nejlepší družstva byla ještě oceněna medailemi a poháry za umístění. Po krátké přestávce následovalo vyhodnocení celého ročníku 2017. Všechna družstva dostala drobné dárky. Prvních pět družstev obdrželo poháry za umístění. Naši nejmenší obsadily celkově 28. místo. V kategorii starších A družstvo na 23. místě a B družstvo na místě 27. Je to velice populární soutěž a pro mladé hasiče zajímavá. Za účast jim patří poděkování a zejména vedoucím kolektivů za doprovod a pomoc při nácviku. Velké poděkování patří našim hasičům, kteří pomohli připravit a zajistit hladký průběh celé akce. Byla to naše největší a velice náročná akce v letošním hasičském roce.

Vedoucí kolektivu: Gábina Šourková a Daniel Grund.

Kolektiv mladších:
David Kadlec, Dušan Hamsa, Vojtěch Remar,Vendula Remarová, Natálie Šourková a Jiří Vrzák.

Kolektiv starších A:
Tomáš Mazánek, Adéla Vrzáková, Zdeněk Burýšek, Silvie Findová, Nela Findová, Linda Hamsová a Nela Machotová. 

Kolektiv starších B:
Zdeněk Vávra, Matyáš Remar, Filip Kosnar, Veronika Pospíšilová, Denisa Pospíšilová, Eliška Kafková a Kristýna Šourková.

http://jirirainis.rajce.idnes.cz/turne_5_23017/

                                                                                                                                                                                                                                                     

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2017. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.