Loučení s prázdninami

Tradiční rozloučení s prázdninami se uskutečnilo v sobotu 27.8. 2016 odpoledne
v areálu pod hasičskou zbrojnicí. Předposlední prázdninový víkend se vzhledem k velice pěknému teplému počasí vydařil. Děti si loučení s prázdninami užily. Více jak dvě stovky rodičů s dětmi společně s partou rybářů, hasičů, myslivců prožili příjemné odpoledne. Jídla a pití bylo dostatečné množství. Rožnila se ovečka, smažily se langoše, palačinky, hranolky a párky v rohlíku či uzená kýta. Nejlépe si to ovšem užívaly děti zejména při chytání živých kaprů v kádi a dovádění ve skákacíchhradech. Na každém stanovišti za svůj výkon obdržely nějakou sladkou odměnu.Největší zájem byl však tradičně o jízdu na povoze taženém pěkně upravenýmkoňským spřežením paní Karlíkové. Děti si vyzkoušely pod dohledem myslivců istřelbu ze vzduchovek. Na přípravě, organizaci a průběhu akce se podílel kolektiv lidí, kteří obětovali svůj volný čas. Je proto na místě poděkovat zejména městskému úřadu a všem, kteří se podíleli na zdařilé akci a pomohli hasičům zajistit dětem pěkné odpoledne.
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.